O nas

Img

Ponad 30-letnie doświadczenie

Zakład Kamieniarski "Jurgiełajtis" to firma z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku istniejemy od 1983 roku. Nasz zakład jest jednym z pierwszych na rynku kętrzyńskim. Od początku nasza siedziba mieści się przy ulicy Rataja 1 (Gnatowo 1) w Kętrzynie przy starej wieży ciśnień - wyjazd w kierunku Bartoszyc.

Jesteśmy producentem

Jesteśmy producentem nagrobków z granitu, specjalizujemy się także w produkcji parapetów, schodów, obudowy kominków, tablic pamiątkowych, itp. Mamy do wyboru naprawdę wiele wzorów kamienia. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wyspecjalizowana ekipa sprawia, że nasze usługi oraz jakość naszych produktów są na najwyższym poziomie. Ceny oferowanych przez nas usług są konkurencyjne. Zapraszamy do działu Galeria, gdzie przedstawiamy Państwu zdjęcia wybranych nagrobków naszej produkcji, a także wykonanych przez naszą firmę: blatów, schodów, tablic itp.
W naszym katalogu w zakładzie mamy kilkaset zdjęć nagrobków, które sami wykonaliśmy.

Godziny otwarcia zakładu

Codziennie od poniedziałku do piątku pracujemy w godzinach od 7:00 do 17:00, a w soboty w godz. od 8.00 od 13.00. Jeśli nie mogą Państwo w tych dniach bądź godzinach odwiedzić nasz zakład to istnieje możliwość telefonicznego uzgodnienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie. W przypadku trudności z dojazdem, transportem jest możliwość dojazdu do klienta.

Wystawa

Na terenie naszej firmy jest wykonana tzw. "wystawka", gdzie możecie Państwo dokładnie obejrzeć kilkanaście różnych nagrobków dostępnych w naszej ofercie. Więcej rodzajów znajdziecie Państwo w naszym katalogu.